Admin

Брой мнения : 173
Registration date : 14.01.2009

Инфо за турнира! Empty
ПисанеЗаглавие: Инфо за турнира!   Инфо за турнира! I_icon_minitimeПет Яну 16, 2009 11:13 am

Правилата са следните:

1.Във всеки сезон участват отборите от различна лига, може в някое издание да играем и с национални, но да не се разсейваме.

2.Схемата на директана елиминация е ясна и няма да изпадам в подробности.

3.Да предположим, че играят един срещу друг Ница и ПСЖ... ПСЖ повежда в резултата с гол на Паулета още в 12:34 минута. Ница автоматично отпада от турнира и като резултат се записва 1:0 за ПСЖ, но е желателно да се запише и минутата на гола, ако играча с Ница излезе преди да бъде видяно точно времето на гола - НАКЗАНИЕ за играча*. След края на турнира освен точките за победителите, ще има и специален бонус от 30т. за най-бързо отбелязния гол.

4.* Накзанието, ще бъде с отнемане на даден брой точки от ранглистата - 10 като за първо провинение, може да са и повече, ако не е единично наказанието, може да последва и лишаване от право на участие. Искрено се надявам да не се стига до там. Играем за кеф и все пак е добре да видим кой е най-бързия гол. Този, който реши да излиза нека първо помисли дали ако той беше вкарал би му било приятно да му излезнат и да не може да види нищо!!!