FIFA -World
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FIFA -World

Форума е ЗАТВОРЕН !
 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Сър Алекс: Голът на Бербатов падна в идеалния момент

Go down 
АвторСъобщение
Admin
Admin
Admin
Admin


Брой мнения : 173
Registration date : 14.01.2009

Сър Алекс: Голът на Бербатов падна в идеалния момент Empty
ПисанеЗаглавие: Сър Алекс: Голът на Бербатов падна в идеалния момент   Сър Алекс: Голът на Бербатов падна в идеалния момент I_icon_minitimeНед Яну 18, 2009 10:10 am

Сър Алекс: Голът на Бербатов падна в идеалния момент 525ac370949411d4


Мениджърът на Манчестър Юнайтед сър Алекс Фъргюсън заяви, че голът на Димитър Бербатов срещу Болтън е паднал в идеалния момент.
Българският нападател се разписа в последната минута на мача от 22-ия кръг на Премиър лийг и донесе победата на "червените дяволи" на "Рийбок Стейдиъм" с 1:0, с което прати тима си на върха в класирането на Висшата лига. Бербатов заби топката в мрежата зад Яскелайнен с глава след асистенция на Карлос Тевес.


"Късните голове винаги са специални и аз съм много доволен, че и вчера вкарахме едно такова попадение. Срещу Болтън никога не е лесно, те са труден за побеждаван отбор. Те са
професионалисти, организирани и се съпротивляват до последно", сподели Фъргюсън пред
официалния сайт на Манчестър Юнайтед.

"Вратарят им направи поредица от фантастични спасявания и аз започнах да си казвам: "няма да го бъде". Пасът на Карлос (към Бербатов) бе отличен, той (Тевес) игра много смело, като се справи с двама защитници и си освободи пространство, за да центрира към Димитър. Тъкмо щях да пусна в игра Дани Уелбек когато отбелязахме гола. Той е доста високо момче и аз си мислех, че все някак може и да докопа топката с глава, но за щастие Карлос и Димитър направиха добра комбинация. Това беше идеалният момент да вкараме гол, защото за Болтън нямаше шанс да се върне в мача", каза още сър Алекс.

Мениджърът на световните клубни шампиони не пропусна да похвали и защитниците на отбора си. Срещата с Болтън бе 10-и пореден мач от първенството, в който Манчестър Юнайтед не допуска гол в своята врата, въпреки че и днес на терена за тима на Бербатов не бе една от ключовите фигури в отбраната на тима - Рио Фърдинанд. С това си постижение, "червените дяволи" изравниха рекорда на Челси от сезон 2004/2005.

"Четворката в отбрана прави чудеса в последните седмици, това е прекрасно постижение. Изявите на Неманя Видич са просто изумителни, а за огромна наша радост, днес можехме да разчитаме и на Джони Еванс, той израства с всеки следващ мач, в който участва. Двамата са фантастични в последните няколко мача и в защита нещата изглеждат много добре. До мача с Евертън (на 2 февруари), мисля, че Рио (Фърдинанд) и Уес (Браун) вече ще са възстановени от травмите си и това ще е голям бонус за нас", каза още доволният сър Алекс Фъргюсън.

След победата над Болтън, Манчестър Юнайтед е едноличен лидер в класирането с 47 точки. С една по-малко е вторият Ливърпул. Двата тима имат и мач по-малко от следващите два отбора в подреждането - Челси и Астън Вила, които са съответно с 45 и 44 точки.
Върнете се в началото Go down
https://fifa-world.canadaboard.net
 
Сър Алекс: Голът на Бербатов падна в идеалния момент
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Колко гола ще вкара Бербатов във Висшата лига през този сезон ?

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
FIFA -World :: Информация около форума :: Спортен Свят-
Идете на: